Kocouři

Tigger Chiquita a spol.

Narozen: 28.7.2016

Tiggera jsme si po předchozích dobrých zkušenostech pořídili opět od chovatelky Věrky Doležalové. Váhali jsme mezi Tiggerem a jeho bráchou Tagasem a nakonec si domů odvezli Tiggera. Jménem se výborně hodí k naší chovatelské stanici a je dost podobný našemu Floydíčkovi, kterého už bohužel nemáme.

Charakter

Tigger se u nás zabydlel velmi rychle, už druhý den si hrál s naším malým synem a chtěl se hned seznámit s ostatními kočkami. Nicméně zbytek naší smečky na něj nebyl vůbec zvědavý a dodnes se nejvíc kamarádí s kastrovanou Adelaine. Věříme, že až trochu povyroste, vybude si ve smečce výsadní postavení jako kdysi Floyd. Zatím má totiž z ostatních koček jakýsi respekt. Jinak je to velmi mazlivý a hravý kocourek a jako každé kotě také občas zlobí a vymýšlí lumpárny.

Barva

MCO ns 09 22 – černý mramorovaný se stříbrem a bílou.

 

 

 

Kocouři půjčení ke krytí

 

Aslan Any Hairy Sun

DSC_0149u

Narozen: 4.9.2009

Úžasný kocourek půjčený z chovatelské stanice Chiquita a spol., měli jsme tu čest mít ho 2x víc jak měsíc u nás doma v naší smečce a kdyby to šlo, tak  bychom si ho nechali 🙂 Aslánek je vysloveně mazel. Vyžaduje maximální pozornost a rozmazlování, je přítulný, nenechá vás chvíli v klidu. Je mírný, i s kočičkami jednal pokorně, ale přesto si nakonec zjednal pořádek 🙂 Je otcem zatím všech našich koťátek a doufáme, že i dalších bude 🙂
Další informace o něm najdete přímo na stránkách: http://www.chiquitaaspol.estranky.cz/clanky/kocouri.html

Více fotek ve Fotoalbu

Barva

MCO  ds 22 – Červený mramorovaný se stříbrem

Titul

Champion